8 komantarzy do wpisu: “Co to jest? Czyli słownik pojęć motoryzacyjnych

  1. Witam . Przeszukalem caly net i nic nie ma o oznaczeniach zawieszenia samochodowego tj PWP KR ST OW SS ST .Prosze o pomoc co oznaczaja te skroty Dzieki:)

  2. Pojęcia jest dosyć znane dla każdego, jednak kobieta nie zapamięta wszystkiego, nawet jak jest młoda. Może zapamiętać, jaka była promocja w Rossmanie. No, ale takie pojęcia, jak by chciała tylko do niczego nam się to nie przyda, może kiedyś.

  3. no tak zgadza się jednak nie każdy chce. Wiadomo jak to wszystko działa na każdego z nas. Nie chce się czytać to nie czyta, potem są problemu z takich osobnikiem bo nie zna zasad ;D
    życie,,,

  4. No właśnie wiadomo, że każdy, kto chce, musi i chce się dowiedzieć powinien skorzystać z takich poradników.
    Prosimy jak najwięcej takich opisów, przydadzą się dla każdego.

  5. Witam. Bardzo przydatny słownik dla każdego, kto nie wie, co i jak się nazywa. Jednocześnie może być, jako odświeżenie dla innych kierowców, nie każdy pamięta wszystko. Warto przeczytać taki słownik.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *