3 komantarzy do wpisu: “Jak prawidłowo hamować samochodem? Technika kierowania pojazdem.

  1. Przy hamowaniu awaryjnym może zgasnąć silnik! Chodzi o to w tym zadaniu by jak najszybciej się zatrzymać co w sytuacji na drodze może się wydarzyć, np.szybko wbiegający pieszy na jezdnię to wciskamy hamulec do oporu należy się zatrzymać i to bez względu na to czy użyjemy sprzęgła czy zgaśnie silnik, wolę by zgasł mi silnik i nie potrącić nikogo

    • Oczywiście ale artykuł był pisany kiedy obowiązywały stare zasady egzaminowania w których, co prawda nie mówiło się o tym, że ślinik nie może zgasnąć ale wymagało się mozliwości kontynuowania jazdy. Aktualnie hamowanie awaryjne nie jest obowiązkowe na egzaminie i raczej egzaminatorzy nie wykonują tego zadania.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *