6 komantarzy do wpisu: “Rolety na tablice rejestracyjne – czy to jest legalne?

  1. eee to to patent jest, widziałem takie coś. Jednak nie wiem czy to to było, miało właśnie taką roletkę, jak stałem w stolicy w korku przede no człowiek Miałe takie coś auto miodzie.
    Nie wiem nie wyszedłem zapytać w środku korka, pieczących i latających ludzi, jeszcze auto by mi buchnęli; D

  2. Szukałem i jakoś nie mogłem natrafić, możliwe, że sprzedawane jest to pod inna nazwą, jak kiedyś tytoń sprzedawali na allegro poprzez kat. telefony; D
    Dlatego mówię, że nie ma nigdzie, znajdę musi gdzieś to być…

  3. Sprzedawać wolna, ale nie wolno używać więc w ogóle ktoś to kupuje. Jakaś bzdura po co kupować jak nie wolno używać po co w ogóle dają pozwolenie na sprzedaż takiego towaru skoro z góry wiadomo, że będzie używany w niecnych celach. Śmiechu warte…

  4. Stosowanie takich patentów jest karane, jednak nie każdy wie o tym. Tak się tłumaczy dla policjanta jak go zatrzyma. Wykonanie jest fajne, poręczne, ale wiadomo, że nikt nie pozwoli nam jeździć z takim czymś jak z filmu nieustraszony.
    Jednak pomysł na 5; D szkoda, że to takie drogie. Jednak były już pasty, markery, odblaski no wszystko…

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *