18 komantarzy do wpisu: “Pozycje i gesty wydawane przez policjanta na skrzyżowaniu.

  1. Niestety, nie wszystkie gesty policjantów są oczywiste… jest ich za wiele i chyba poszczególni policjanci dokładają to i owo od siebie. W teście mam fotkę policjanta, który stoi do mnie bokiem, obie ręce wyciąga przed siebie, a patrzy ani to na wprost, ani w lewo… tak pomiędzy tymi kierunkami. I pytanie „czy mam prawo skręcić w lewo?” Odpowiedziałam „Nie”. Zgadłam. Żeby następnym razem nie zgadywać, próbuję znaleźć tę opisaną postawę policjanta. Nie ma już w dwóch filmach i w tym artykule także nie ma:( Choć rozumiem, że z powodu obfitości gestów, używanych przez policjantów, wszystkich zaprezentować się nie da… Czytałam też inne Pańskie artykuły , są wartościowe. Dziękuję.

  2. Ja mam ciągle problem z rozróznieniem co i jak z tą postawą kierującego ruchem…materialy z tej strony troszke pomogły 🙂

  3. Pierwsza solidna strona na której jest to fachowo opisane. Oglądnołem 3 wykłady z policji i brak mowy o pozycji dla pojazdów skręcających.

    Dzięki za ten materiał, i poświęcony czas.

    Nawet w podręczniku kursanta tego nie miałem, co za żenada.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *