5 komantarzy do wpisu: “Droga zatrzymania, a czas reakcji kierowcy

  1. No lodowisko na drodze to jest to, ja wtedy jadę może z 20 km na godzinę, i widziałam takie przypadki jak przy takiej prędkości wyrzuciło kogoś z ulicy, no szklanka taka była. Trzeba uważać nie bezpieczne to jest bardzo.

  2. Nowe auta muszą być obowiązkow wyposażone w system ABS, który za nas hamuje pulsacyjnie i wtedy mamy mozliwość sterowania pojazdem, ale jednocześnie wydłuża się droga hamowania i trzeba to podczas hamowania wziąść pod uwagę.

  3. Wiadomo, że nie każdy z nas ma taki jak to nazwać „zapał” do szybkiej reakcji, trzeba sobie jego wyćwiczyć a zarazem skorzystać z pomocy takich opisów, gdzie będziemy wiedzieli jak trzeba się zachować.

  4. Dlatego trzeba się bardzo dobrze przygotować do takich reakcji, jednak nie każdy z nas ma to w sobie. Takiego diera do reagowania. Jednak każdy z nas wie, że może się tak stać i wtedy trzeba ratować sobie życie, i czasem nie tylko sobie. Szkoda, że nie zawsze się udaje?

  5. Kiedyś ktoś mówił, że na oblodzonej powierzchni. Dobre jest hamowanie „pulsacyjne| jednak spotkałem się z taką tezą i powiem, że różnie to bywa. Dochodzi panika, stres, człowiek nie ma opanowania i nie pamięta, co musi zrobić. Dlatego jedzą wolno i spokojnie. Żeby unikać takich akcji..

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *