Egzamin praktyczny na kategorie B na placu manewrowy Suzuki Swift

Film poglądowy prezentujący przebieg egzaminu praktycznego kategorii B na placu manewrowym samochodem egzaminacyjnym Suzuki Swift.Film prezentuje zadania egzaminacyjne jakie wykonuje się podczas egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B, które wykonywane są na placu manewrowym.

 

 

Warto przeczytać:

4 komantarzy do wpisu: “Egzamin praktyczny na kategorie B na placu manewrowy Suzuki Swift

  1. fajnie to wszystko wygląda, można sobie przypomnieć jak to się zdawało. Oczywiście z roku na rok jest inaczej, nie wiem czy to dobry pomysł, jednak ja i wiele innych osób nie ma tu nic do gadania, może jak bym był politykiem ? nie wiem może, he.. no nic niech dalej toczy się interes nauczania

  2. Jako suzuki jest dobrym modelem do nauki jazdy, dobrze, że zostały wprowadzone? Mój syn będzie na nim zdawał. Mam nadzieję, że nie zawali na takich prostych sprawach. Zobaczymy obiecałem jemu auto w zamian za jego prawko, dobry interes nie..

  3. Bardzo ciekawy materiał. Fajnie posłuchać jak kobieta mówi, co i jak. Normlanie by to było, że nie wiem..
    A tu proszę bardzo. Po takim materiale można nauczyć się ważnych podstaw.
    Dodam, że nie stosujemy tego w praktyce, co dzień. No a powinniśmy..

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *