4 komantarzy do wpisu: “Zatrzymanie i postój pojazdu

  1. Słyszałem o takim czymś jak właśnie koleżance mojej ukradli torebkę i telefon. Miała na siedzeniu patrzyła się w lewo i co najlepsze zobaczyła dopiero jak ruszyła, złodziej już dawno uciekł.

  2. Zatrzymanie auta. Właśnie powinno być bardzo bezpieczne, oznaczone, oświetlone. Jak nie mamy np.: światła *uszkodzenie?
    Bardzo ważne jest przy naprawie, bo jadący kierowca z naprzeciwka może nas nie zauważyć i potrącić czy nawet zabić. Warto mieć w aucie Latarkę przenośną *na baterie, akumulator. Ja zawsze mam w Aucie.

    • Latarka rzecz obowiązkowa w aucie czasami do obrony też się przyda szczególnie kobiecie jak jej jakiś bandzior będzie chciał torebkę z przedniego siedzenia buchnąć. Drogie koleżanki uważajcie na torebki podczas zatrzymywania się na światłach lub parkingach.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *