2 komantarzy do wpisu: “Jak prawidłowo operować sprzęgłem w samochodzie?

  1. Pobieżnie potraktowany problem. Co z używaniem sprzęgła podczas redukcji biegów – czy używać między gazu aby dostosować obroty silnika do obrotów odpowiedniego biegu, aby nie zużywać tarczy sprzęgła. Inaczej działa sprzęgło w benzyniakach, inaczej w dieslach (tryb pełzania, bardzo przydatny w korkach, a także na wzniesieniach). W niektórych samochodach mamy kilka sprzęgieł…

    • Proszę zwrócić uwagę iż ten serwis ma pomóc osobą zdającym na prawo jady. Nie jest serwisem eksperckim traktującym o budowie sprzęgła, rodzajów sprzęgła ani o jego ekstremalnym wykorzystaniu. Artykuł miał za zadanie pomóc osobą opanować w stopniu podstawowym trudnej sztuki ruszania samochodem. Jeśli jest Pan takim ekspertem i dożyć coś wartościowego do artykułu co mogło by pomóc początkującym adeptom to zapraszam do kontaktu.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *