fbpx

Do pobrania nowe testy 2013 na prawo jazdy – aktualizacja

Nowe testy na prawo jazdy 2013 są już dostępne do pobrania w formie programu komputerowego. Program można pobrać i uruchomić na własnym komputerze. Nowe testy 2013 to  program komputerowy zgodny z nowymi przepisami dotyczącymi egzaminu teoretycznego obowiązującymi od 19 stycznia 2013.

Nowe testy 2013  na prawo jazdy to bardzo użyteczna pomoc dydaktyczna dla wszystkich, którzy przygotowują się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Program „Nowe testy 2013” posiada wszystkie niezbędne elementy do pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy.

W programie  „Nowe testy 2013”  znajduje się  moduł  nauki pozwalający na przećwiczenie całej bazy pytań egzaminacyjnych, ale również posiada moduł losowania testu egzaminacyjnego. W programie znajdziesz również aktualny ilustrowany kodeks drogowy, kompletny zestaw znaków drogowych oraz wiele innych przydatnych informacji niezbędnych nie tylko początkującemu kierowcy. Program  „Nowe testy 2013”  zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi, które później można sprawdzić.

W programie  „Nowe testy 2013”  zawarte są przykładowe pytania nie pochodzące z oficjalnej bazy pytań, która nie jest znana i nie będzie publicznie udostępniona.

Program przeznaczony na systemy Windows XP, Vista, 7 i 8.

 Pliki do pobrania

107 komentarzy do “Do pobrania nowe testy 2013 na prawo jazdy – aktualizacja”

 1. Kilka słówek na temat moich doświadczeń z nauki testów kat B. Uczyłem się na (wymoderowano niezgodne z regulaminem) i jestem w 99% pewny że zdałem dziś ten egzamin za pierwszym razem tylko dzięki tej stronce. Naukę rozpocząłem kolejno lecąc przez wszystkie działy. Po wybraniu tak lub nie od razu klikałem „odpowiedz” by każdą błędną odpowiedz SZCZERZE DOKŁADNIE ANALIZOWAĆ !!! Pytania wiadomo są jakie są a dodając to że materiału jest mnóstwo to warto jest ten pierwszy raz lecąc przykładać się w skupieniu bo np ja nie miałem ochoty przerabiać całości kilka razy!! Szło mozolnie ale skończyłem. Etap 2 jeszcze raz to samo ale każdy dział leciałem na zasadzie testu czyli sprawdzałem wszystko po zakończeniu. Powiem tylko że już byłem mega zadowolony:) Czytałem na forach wypowiedzi zdających i faktycznie bardzo łatwo zrobić głupie błędy przy pytaniach na które znam odpowiedz. Trochę testów rozwiązałem ale ważniejsze było dla mnie powracanie do działów w których popełniałem jeszcze błędy. Ważne by przeczytać wszystko co jest na tej stronce, kodeksy nie kodeksy to wszystko jest potrzebne !!:) Muszę dodać że ileś lat temu zdawałem na motocykl wiec no fakt jakieś pojęcie już miałem i było mi lżej. Człowiekowi wydaje się że jest przygotowany lecz element zaskoczenia w postaci „dziwnych pytań” nie daje pewności siebie:) Idąc na egzamin myślę sobie 30zł co mi tam za tydzień będzie kolejny a dziś oblukam teren:) Słońce świeciło w monitor ale zachowałem spokój. Troszkę stres mnie ogarnął jak ludzie wyłązili naburmuszeni a ja zostałem sam na sali i 5 pytaniami do końca no ale nie ma sensu się spieszyć zapłaciłem 30zł i wykorzystam w pełni mój czas antenowy hehe. Klikając odpowiedz zanim ją zatwierdzicie jeszcze raz oblukać a najlepiej chyba wcale nie zatwierdzać bo po co!! Zauważyłem że niektóre są lekko inaczej sformułowane ale nie traćcie pewności siebie bo znacie prawidłową odpowiedz !!!. Przez takie niespodzianki na końcu byłem pewny że oblałem test i to gruuuuubo!! jednak zapaliło się zielone:) Dodam jeszcze od siebie że jestem zniesmaczony brakiem rozbudowy pytania o tempomat:) Np czy jadac na wstecznym użyjesz tampomatu lub czy poruszajac sie w koło ronda właczysz tempomat. Myślę ze to ważne zagadnienia:) Na koniec dodam że bogaty w tak obfity bagaż wiedzy, jestem pewny że przejdę test łosia, bo łoś jest pewny że na rondzie pojadę w stronę odwrotnie jak w zegarku 🙂 (wymoderowano niezgodne z regulaminem) – gorąco polecam:)

 2. Dlaczego wstawił Pan zdjęcia z programu grupy Image, a w linkach są programy firmy KTW ? Zalezy mi na imageu.

  • Proszę uważniej czytać. Pod zdjęciem jest wyraźnie napisane „Kliknij, aby pobrać program”. Trzeba kliknąć na zdjęcie i można pobrać program Grupy Image.

 3. Witam,

  chętnie bym chciała zapoznać się z bazą nowych pytań lecz mój komputer to macbook i bazę pytań jaką Pan podał nie mam możliwość odtworzyć na swoim komputerze. Czy mogę liczyć na przetworzenie pytań na system mac? Dodam, że nie znalazłam jeszcze bazy pytań do pobrania, który obsługiwał by macbooki. Co za tym idzie nie mam możliwość z zapoznaniem się z bazą pytań dostępnych od 19 lutego b.r.

  • Pani Lidio, mało prawdopodobne jest aby Pani taką bazę pytań pod Maca znalazła. Żyjemy w świecie Windowsa, dlatego większość programów jest tworzona pod ten system. Ma Pani kilka wyjść w tej sytuacji.

   1. Skorzystanie z bazy pytań online, które znajdzie Pani pod tym linkiem -> https://prawko-torun.pl/nowe-testy-2013-na-prawo-jazdy. Pytań nie jest dużo, ale zawsze coś.
   2. Zainstalowanie systemu Windows na komputerze z systemem Mac za pomocą programów takich jak: VirtualBox, VMware czy Boot Camp. Instrukcję instalacji Boot Campa znajdzie Pani tu -> http://manuals.info.apple.com/pl_PL/Instalacja_i_konfigurowanie_Boot_Camp.pdf.
   3. zainstalowanie translatora Wine dzieki któremu zarówno w systemie Mac i Linuks zainstaluje Pani programy Windowsowe.

   To tyle ile mogę Pani pomóc w tym temacie. Dużo pytań znajduje się również w komentarzach w tym wątku.

  • Światła do jazdy dziennej są światłami dodatkowymi i służą tylko do jazdy w dzień. Po zmroku trzeba wyłączyć światła do jazdy dziennej i włączyć mijania. Nie każdy samochód jest fabrycznie w takie światła wyposażony.

 4. witam. uczylem sie z tych testow pytania opanowane wszystkie wczoraj mialem egzamin (WORD Lublin) wiekszosc pytan nie pokrywa sie z tymi testami zabraklo 3 punktow bo z polowe to strzelalem i juz nie wiem z czego sie uczyc. pozdrawiam

  • W programie „Nowe testy 2013” zawarte są przykładowe pytania nie pochodzące z oficjalnej bazy pytań, która nie jest znana i nie będzie publicznie udostępniona.

   Aktualnie PWPW udostępniło na licencji część pytań egzaminacyjnych. Niektóre firmy, które wykupiły tą licencję wydają płyty z pytaniami oryginalnymi do tych na egzaminach na prawo jazdy. Jeśli dany WORD lub inny ośrodek egzaminowania zakupił system egzaminowania od PWPW to pytania z takiej płyty zakupionej od licencjonowanego producenta oprogramowania mogą się powtórzyć podczas egzaminu. Testy tu dostępne są tylko przykładowe co jest zaznaczone w opisie.
   Wiele pytań, które są na egzaminie znajdują się w komentarzach w tym wątku.

Możliwość komentowania została wyłączona.