5 komantarzy do wpisu: “Zawracanie Toruń – Plac Pokoju Toruńskiego

  1. Właśnie zawsze myślałem, że można wjechać i jechać po prawej stronie, jednak teraz już wiem, dlaczego na mnie trąbią zawsze he no tak nie wiedziałam, to jak zdałam prawo jazdy? Nie wiem może niebiedne mówiła, bo mi jeszcze zabiorą a teraz trudno zdać.

  2. Dokładnie. Także nie raz, no kilkanaście razy widziałem takie zachowanie. Nie wiem, ale powinien za to być normalnie w świecie mandat i to spory, bo sporo można takim zachowanie narobić

  3. Obrazek bardzo ładnie pokazuje jak powinno się zachować przy takim manewrze. Często ludzie nie wykonują tego. Wjeżdżają z pełną prędkością i jadą po prawej stronie blokując wjazd na rondo dla innych.
    Chyba nie wiedzą, że prędkość powinna być płynna i nie może powodować rozproszenia innych swoim zachowanie. Każdy kierowca powinien mieć kontakt wzrokowy. Jednak nie każdy poczuwa się do tego obowiązku..

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *