2 komantarzy do wpisu: “Nowy taryfikator mandatów – jakie zmiany

  1. Mandat i mandat = strata prawka, to jest takie niebezpieczne te całe punkty. Szkoda, że nie jeden punkt wystarczy żeby stracić prawko. Nic tak się mówi, wystarczy dobrze śmigać i już. Fajnie było, ale się skończyło; D

  2. Wychodzi na to, że wystarczy dwa dobre mandaty jak już nasze prawko może być na stryczku. Następna sprawa, jak słyszę, że ktoś tam dostał mandat na parkingu i dają mu 500 zł to aż ciury mnie przechodzą.
    Jako że mogę parkować na miejscu dla niepełnosprawnych, bo po wypadku mam kartę parkingową? Nie wykonuję tego, bo wiem, że jest dużo innych osób, które potrzebują takiego miejsca. Jednak jak widać korzysta ktoś inny, ale bez takich dokumentów. Przykre, bo co ma Nowe BMW i dużo kasy..

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *