8 komantarzy do wpisu: “Czynności kontrolno-obsługowe (KATEGORIA B)

  1. Mojemu kolesiowi wysiadła zaróweczka w nissanie pojechał do serwisu i zaspiewali mu 150 pln za wymiane jednej małej zaróweczki kpiny. Poszukał w necie na forum jak wymienić zapłacił 5 pln za zarówkę troche pracy i szukania po necie i 145 pln jest na piwo.

  2. Nie tylko kobiety sa anty mechaniczne czy anty motoryzacyjne wielu facetów też. Zresztą po co to komu jak coś nawali to i tak trzeba do mechanika bo bardzo często wymiana żaroweczki w nowych autach wiąże się z rozebraniem połowy samochodu lub użyciem specjalnych kluczy. I co z tego że wiem że nie działa lub nawet mam jak sam jej nie wymienię.

  3. Głównie chodzi o kobiety tak mi się zdaje, bo one jak tu ktoś napisał są anty. Znaczy nie chcą pamiętać jak to wykonać i jak wykonać poprawienie, rozpoznać czy trafić w źródło zapytania.
    Zazwyczaj radują śmiechem, trochę to dziwne takie są kobiety..

  4. Sprawdzanie tych elementów to bzdura, który kierowca codziennie sprawdza płyny i światła. Widać ilu na drodze jeździ jednookich pojazdów.

  5. Kiedyś jak ja zdawałem bardzo dawno. Nie było tych opcji sprawdzania. Pamiętam do dziś, że to się zmieniało jak już miałem prawko w kieszeni. Kolega, który poszedł po mnie już musiał to stosować.
    Jednak żaden problem pokazać gdzie, co jest, nauczenie zajmuje około 10-20 minut.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *