5 komantarzy do wpisu: “Czy to już kres wytrzymałości systemu egzaminowania na prawo jazdy?

  1. Ciężki temat do gadania, jednak moje zdanie jest takie. Że jak np.: będę miał syna nie wiem, kiedy, daleka przyszłość. To egzaminy będą tak drogie, że może ja już zacznę zbierać dla niego, żeby mu się dołożyć, bo na to wychodzi. Szkoda mamy taki system, powinno być tanie prawo jazdy, a taniej tanie to oszuści, widziałem reportaż

  2. to nie nasza brocha, jest to czasem tak a czasem inaczej. Kolega mój miał taką sytuację do dziś nie może zdać prawka, bo strasznie jest taki. No jak by to powiedzieć „nerwowy” do każdego, nie ma u niego nie da się ;D to w nim lubię, ale wyjść z nim na miasto. do baru to zabójstwo ;D

  3. Takie są zasady, a ich reguły są ustalanie gdzieś daleko od nas. Jeżeli jesteś szefem firmy także dajesz zasady i muszą się ich trzymać wszyscy, tak samo tutaj. Nie ma, co się denerwować..

  4. Ten cały system egzaminowania jest chory, żeby kierowca z 20-sto paroletnim stażem za kółkiem nie mógł zdać jak mu prawko za punkty zabrali bo 5cm najechał kołem na linie to jest poi prostu parodia.

Wyraź swoją oponie o tym wpisie

Przy dodawaniu nowych komentarzy proszę pamiętać tylko o polityce komentarzy! Komentarze służą do wyrażania opinii na temat opublikowanego tekstu, lub zadawania pytań dotyczących tego wpisu. Nie służą do reklamowania własnych stron, pozycjonowania ich ani zadawania pytań nie związanych z tematem wpisu. Jeśli masz pytanie napisz do mnie e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *